gimnazjum w siedlisku

luty

archiwum wyd. 12/13

NOWOCZESNA SZKOŁA

Otwiera się dla naszej szkoły nowy rozdział, związany z informatyzacją dziennika. 28 lutego 2013 roku, odbyło się szkolenie przygotowujące do pracy z dziennikiem elektronicznym, w którym wzięli udział nauczyciele naszego gimnazjum. Od 1 marca wdrożono pracę z tym dziennikiem. Od 3 kwietnia 2013 r., będą z niego mogli korzystać również rodzice i uczniowie naszej szkoły. Będzie można sprawdzać na bieżąco: oceny, frekwencję, odczytywać komunikaty i inne informacje. Szczegółowych informacji na ten temat będą udzielali rodzicom i uczniom wychowawcy klas.

-----------------------------------------------------------------------------------------

I turniej halowej  piłki nożnej imienia Damiana Baranowskiego

„Gramy dla Baranka”

Wyjątkowy turniej piłki nożnej przyciągnął w sobotę 16.02.2013 do hali sportowej w Siedlisku grono piłkarzy, kibiców, znajomych i  przyjaciół Damiana Baranowskiego. Trybuny zapełnione ludźmi po brzegi,  wyjątkowa atmosfera i duch sportowej rywalizacji ,to wszystko ku pamięci tego młodego sportowca, który 20 sierpnia 2012 uległ ciężkiemu wypadkowi i dzień później zmarł.

Idea organizacji turnieju spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno ze strony kibiców jak i piłkarzy. Do walki o zwycięstwo stanęło aż osiem zespołów, - Spotkaliśmy się, żeby uczcić pamięć Damiana, który kochał piłkę i był świetnym zawodnikiem. Poziom turnieju był naprawdę wysoki, każda ekipa dała z siebie wszystko. Nie brakowało też kibiców, na trybunach byli znajomi Baranka, jego rodzin, nauczyciele, wszyscy doskonale pamiętamy jaki był, i takie inicjatywy mają pomagać w tym aby pamięć o nim nigdy nie zginęła. – Mówił jeden z uczestników turnieju.
Turniej został zorganizowany wspólnymi siłami Ludowego Zespołu Sportowego Wenus Jędrzejewo oraz Gimnazjum w Siedlisku. Wsparcia finansowego na nagrody udzielili Państwo Baranowscy oraz przedstawiciele Gminy Czarnków.
Jak mówi jeden z organizatorów, Wincenty Kotliński. -  Turniej przebiegł spokojnie i w pozytywnej, sportowej atmosferze. Jesteśmy zadowoleni z tak dużego zainteresowania wśród młodych piłkarzy. Postaramy się kontynuować tą inicjatywę w przyszłych latach.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami i upominkami rzeczowymi. Przyznano również wyróżnienia dla najlepszego piłkarza turnieju, którym został Patryk Napelus, oraz najlepszego bramkarza, Mariusza Sawickiego.

DRUŻYNY:
Siedlisko
Dawid Paszko, Przemek Podolski, Patryk Radwański, Jakub Krzyżostaniak, Adrian Wiśniewski, Łukasz Grzybowski, Rafał Wawrzyniak

Lubuszanin Trzcianka I
Janek Koźlarek, Filip Neunert, Krzysztof Czoch, Sebastian Marciniak, Krzysztof Szymański,
Krystian Surma, Łukasz Kapusta

FiFa Pleyers
Łukasz Karpiński, Kornel Sternberg, Bartek Klinicki, Filip Zborowski, Oskar Mazur,
Wojtek Żebrowski

Lubuszanin Trzcianka II
Oskar Jurga, Sebastian Żydowicz, Gracjan Orłowski, Kamil Wójcik, Kacper Grygier, Jakub Mleczak,

Ekipa Bolka i Lolka
Wojciech Ślazyk, Andrzej Ślazyk, Maciej Jagła, Mariusz Sawicki, Dominik Sawicki, Przemysław Roślik,

FC Runowo
Dawid Krusiński, Dawid Maciszewski, Patryk Napelus, Mateusz Buśka, Kamil Baranowski, Radosław Janik, Mateusz Baranowski

Gimnazjum w Siedlisku
Michał Olczak, Marek Waśniewski, Bartosz Wykurz, Michał Paszko, Patryk Paszko, Damian Gumny, Damian Badsung, Patryk Mazur

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYN:
1. EKIPA BOLKA I LOLKA
2. FIFA PLEYERS
3. RUNOWO
4. SIEDLISKO
5. LUBUSZANIN I
6. LUBUSZANIN II
7. GRYF ZOFIJOWO

Na turnieju pojawiło się wiele osób, piłkarze, kibice, znajomi i rodzina Damiana.

Dominika Janik